QAK2G474JTP
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QAK2G474JTP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC AXIAL
Fitxak: 1.QAK2G474JTP.pdf2.QAK2G474JTP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
QAK2G474JTPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QAK2G474JTP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 48617 pcs Datuen fitxa 1.QAK2G474JTP.pdf2.QAK2G474JTP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.669" W, 0.354" T x 0.984" L (17.00mm, 9.00mm x 25.00mm) Series QAK
balorazio - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Axial kapazitantzia 0.47µF