QAK2G474KTP
NichiconNichicon
QAK2G474KTP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QAK2G474KTP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL
Fitxak: 1.QAK2G474KTP.pdf2.QAK2G474KTP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
QAK2G474KTPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QAK2G474KTP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36095 pcs Datuen fitxa 1.QAK2G474KTP.pdf2.QAK2G474KTP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.669" W, 0.295" T x 0.906" L (17.00mm, 7.50mm x 23.00mm) Series QAK
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 493-13015
QAK2G474KTP-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Axial kapazitantzia 0.47µF