PLE0J471MDO1TD
NichiconNichicon
PLE0J471MDO1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLE0J471MDO1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Fitxak: 1.PLE0J471MDO1TD.pdf2.PLE0J471MDO1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
PLE0J471MDO1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLE0J471MDO1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50438 pcs Datuen fitxa 1.PLE0J471MDO1TD.pdf2.PLE0J471MDO1TD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series PLE
Ripple Current @ maiztasun handia 6.4A @ 100kHz balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-14074-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5 mOhm Deskribapen zehatza 470µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PLE0G821MDO1
PLE0G821MDO1
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H
Stockean: 89810 pcs
Deskarga: PLE0G821MDO1.pdf
RFQ
PLE0J681MDO1
PLE0J681MDO1
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H
Stockean: 62478 pcs
Deskarga: PLE0J681MDO1.pdf
RFQ
PLE11-0
PLE11-0
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: RELAY SOCKET 11 POS THROUGH HOLE
Deskarga: PLE11-0.pdf
PLE0J681MDO1TD
PLE0J681MDO1TD
Deskarga: PLE0J681MDO1TD.pdf
PLE0J821MDO1TD
PLE0J821MDO1TD
deskribapena: CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
Deskarga: PLE0J821MDO1TD.pdf
PLE0J471MDO1
PLE0J471MDO1
deskribapena: CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Deskarga: PLE0J471MDO1.pdf
PLE0J821MDO1
PLE0J821MDO1