PLE0J681MDO1TD
NichiconNichicon
PLE0J681MDO1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLE0J681MDO1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H
Fitxak: 1.PLE0J681MDO1TD.pdf2.PLE0J681MDO1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
PLE0J681MDO1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLE0J681MDO1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111285 pcs Datuen fitxa 1.PLE0J681MDO1TD.pdf2.PLE0J681MDO1TD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series PLE
Ripple Current @ maiztasun handia 6.7A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-14075-2
493-14075-2-ND
PLE0J681MDO1TD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5 mOhm Deskribapen zehatza 680µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 680µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PLE0J821MDO1TD
PLE0J821MDO1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
Stockean: 137584 pcs
Deskarga: PLE0J821MDO1TD.pdf
RFQ
PLE0J471MDO1TD
PLE0J471MDO1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Stockean: 50438 pcs
Deskarga: PLE0J471MDO1TD.pdf
RFQ
PLED1-KIT
PLED1-KIT
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: PLED OPEN LED PROTECTOR KIT
Deskarga: PLED1-KIT.pdf
PLE0G681MDO1TD
PLE0G681MDO1TD
deskribapena: CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H
Deskarga: PLE0G681MDO1TD.pdf
PLE0J471MDO1
PLE0J471MDO1
Deskarga: PLE0J471MDO1.pdf
PLE0J681MDO1
PLE0J681MDO1
deskribapena: CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H
Deskarga: PLE0J681MDO1.pdf
PLED120W-024-C5000
PLED120W-024-C5000
fabrikatzaileak: Thomas Research Products
deskribapena: LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 5A
Deskarga: PLED120W-024-C5000.pdf
PLE11-0
PLE11-0
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: RELAY SOCKET 11 POS THROUGH HOLE