PLE0G561MCO1TD
NichiconNichicon
PLE0G561MCO1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLE0G561MCO1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
Fitxak: 1.PLE0G561MCO1TD.pdf2.PLE0G561MCO1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
PLE0G561MCO1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLE0G561MCO1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 133572 pcs Datuen fitxa 1.PLE0G561MCO1TD.pdf2.PLE0G561MCO1TD.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series PLE
Ripple Current @ maiztasun handia 6A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-14071-2
493-14071-2-ND
PLE0G561MCO1TD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5 mOhm Deskribapen zehatza 560µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 560µF eskaerak General Purpose