LQR2W822MSEJBB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQR2W822MSEJBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LQR2W822MSEJBB.pdf2.LQR2W822MSEJBB.pdf3.LQR2W822MSEJBB.pdf
Stock egoera 594 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 594 pcs
  • Mezua
LQR2W822MSEJBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQR2W822MSEJBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LQR Ripple Current @ maiztasuna baxua 26.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 36.54A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 6.024" (153.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 8200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 8200µF