LQR2W682MSEH
NichiconNichicon
LQR2W682MSEH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQR2W682MSEH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LQR2W682MSEH.pdf2.LQR2W682MSEH.pdf3.LQR2W682MSEH.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 775 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 775 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LQR2W682MSEHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQR2W682MSEH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 775 pcs Datuen fitxa 1.LQR2W682MSEH.pdf2.LQR2W682MSEH.pdf3.LQR2W682MSEH.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LQR Ripple Current @ maiztasuna baxua 23.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 32.62A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-9353
LQR2W682MSEH-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LQR2W821MSEC
LQR2W821MSEC
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 820UF 20% 450V SCREW
Stockean: 3165 pcs
Deskarga: LQR2W821MSEC.pdf
RFQ
LQR2W821MSECBN
LQR2W821MSECBN
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 3413 pcs
Deskarga: LQR2W821MSECBN.pdf
RFQ
LQR2W682MSEHBB
LQR2W682MSEHBB
deskribapena: CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW