LQR2W562MSEJBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQR2W562MSEJBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LQR2W562MSEJBN.pdf2.LQR2W562MSEJBN.pdf3.LQR2W562MSEJBN.pdf
Stock egoera 737 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 737 pcs
  • Mezua
LQR2W562MSEJBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQR2W562MSEJBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LQR Ripple Current @ maiztasuna baxua 19.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 26.74A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 5600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 5600µF