LNY2W103MSEH
NichiconNichicon
LNY2W103MSEH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNY2W103MSEH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNY2W103MSEH.pdf2.LNY2W103MSEH.pdf3.LNY2W103MSEH.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 575 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 575 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LNY2W103MSEHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNY2W103MSEH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 575 pcs Datuen fitxa 1.LNY2W103MSEH.pdf2.LNY2W103MSEH.pdf3.LNY2W103MSEH.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNY Ripple Current @ maiztasuna baxua 23A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 32.2A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-9287
LNY2W103MSEH-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 8.268" (210.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNY2W103MSEHBB
LNY2W103MSEHBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Stockean: 553 pcs
Deskarga: LNY2W103MSEHBB.pdf
RFQ
LNY2W103MSEHBN
LNY2W103MSEHBN
fabrikatzaileak: Nichicon