LNY2W122MSEF
NichiconNichicon
LNY2W122MSEF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNY2W122MSEF
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNY2W122MSEF.pdf2.LNY2W122MSEF.pdf3.LNY2W122MSEF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LNY2W122MSEFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNY2W122MSEF fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2476 pcs Datuen fitxa 1.LNY2W122MSEF.pdf2.LNY2W122MSEF.pdf3.LNY2W122MSEF.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNY Ripple Current @ maiztasuna baxua 6A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 8.4A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-9266
LNY2W122MSEF-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.953" (75.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1200µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNY2W123MSEJBB
LNY2W123MSEJBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
Stockean: 565 pcs
Deskarga: LNY2W123MSEJBB.pdf
RFQ
LNY2W123MSEJBN
LNY2W123MSEJBN
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 619 pcs
Deskarga: LNY2W123MSEJBN.pdf
RFQ
LNY2W122MSEFBB
LNY2W122MSEFBB
deskribapena: CAP ALUM 1200UF 20% 450V SCREW