LNY2W102MSEFBN
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNY2W102MSEFBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNY2W102MSEFBN.pdf2.LNY2W102MSEFBN.pdf3.LNY2W102MSEFBN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
LNY2W102MSEFBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNY2W102MSEFBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNY Ripple Current @ maiztasuna baxua 5.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 7.7A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 2.874" (73.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNY2W103MSEJBB
LNY2W103MSEJBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Stockean: 565 pcs
Deskarga: LNY2W103MSEJBB.pdf
RFQ
LNY2W102MSEF
LNY2W102MSEF
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW