LNX2L332MSEHBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNX2L332MSEHBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 550V SCREW
Fitxak: 1.LNX2L332MSEHBN.pdf2.LNX2L332MSEHBN.pdf3.LNX2L332MSEHBN.pdf
Stock egoera 739 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 739 pcs
  • Mezua
LNX2L332MSEHBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNX2L332MSEHBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 550V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 550V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNX Ripple Current @ maiztasuna baxua 11A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 15.4A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3300µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3300µF