LNX2L272MSEHBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNX2L272MSEHBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 550V SCREW
Fitxak: 1.LNX2L272MSEHBN.pdf2.LNX2L272MSEHBN.pdf3.LNX2L272MSEHBN.pdf
Stock egoera 967 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 967 pcs
  • Mezua
LNX2L272MSEHBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNX2L272MSEHBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 550V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 550V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNX Ripple Current @ maiztasuna baxua 9.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 13.16A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 6.024" (153.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2700µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2700µF