LNX2L472MSEJBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNX2L472MSEJBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 550V SCREW
Fitxak: 1.LNX2L472MSEJBN.pdf2.LNX2L472MSEJBN.pdf3.LNX2L472MSEJBN.pdf
Stock egoera 632 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
  • Mezua
LNX2L472MSEJBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNX2L472MSEJBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 550V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 550V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNX Ripple Current @ maiztasuna baxua 14.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 20.3A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4700µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNX2L472MSEJ
LNX2L472MSEJ
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4700UF 20% 550V SCREW