LNX2G122MSEFBN
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNX2G122MSEFBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNX2G122MSEFBN.pdf2.LNX2G122MSEFBN.pdf3.LNX2G122MSEFBN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
LNX2G122MSEFBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNX2G122MSEFBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNX Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.3A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1200µF