LNX2G123MSEJ
NichiconNichicon
LNX2G123MSEJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNX2G123MSEJ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNX2G123MSEJ.pdf2.LNX2G123MSEJ.pdf3.LNX2G123MSEJ.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 557 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 557 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LNX2G123MSEJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNX2G123MSEJ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 557 pcs Datuen fitxa 1.LNX2G123MSEJ.pdf2.LNX2G123MSEJ.pdf3.LNX2G123MSEJ.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNX Ripple Current @ maiztasuna baxua 31.9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 44.66A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-9145
LNX2G123MSEJ-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 7.598" (193.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 12000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 12000µF