LNX2G103MSEHBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNX2G103MSEHBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNX2G103MSEHBN.pdf2.LNX2G103MSEHBN.pdf3.LNX2G103MSEHBN.pdf
Stock egoera 689 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
  • Mezua
LNX2G103MSEHBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNX2G103MSEHBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNX Ripple Current @ maiztasuna baxua 22.7A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 31.78A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 8.780" (223.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10000µF