LNR2E333MSE
NichiconNichicon
LNR2E333MSE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNR2E333MSE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 250V SCREW
Fitxak: LNR2E333MSE.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 488 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 488 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LNR2E333MSEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNR2E333MSE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 250V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 488 pcs Datuen fitxa LNR2E333MSE.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNR Ripple Current @ maiztasuna baxua 19.7A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 23.64A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-7721
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 8.780" (223.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 33000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNR2E332MSE
LNR2E332MSE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 3300UF 20% 250V SCREW
Stockean: 3129 pcs
Deskarga: LNR2E332MSE.pdf
RFQ
LNR2E332MSEN
LNR2E332MSEN
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 3284 pcs
Deskarga: LNR2E332MSEN.pdf
RFQ
LNR2E333MSEN
LNR2E333MSEN
deskribapena: CAP ALUM 33000UF 20% 250V SCREW