LNR2E223MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNR2E223MSEB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW
Fitxak: LNR2E223MSEB.pdf
Stock egoera 623 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 623 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNR2E223MSEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNR2E223MSEB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 623 pcs Datuen fitxa LNR2E223MSEB.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNR Ripple Current @ maiztasuna baxua 17.9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 21.48A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Altuera - Eserita (Max) 6.811" (173.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 22000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 22000µF eskaerak General Purpose