LNR2E473MSE
NichiconNichicon
LNR2E473MSE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNR2E473MSE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47000UF 20% 250V SCREW
Fitxak: LNR2E473MSE.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 302 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 302 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LNR2E473MSEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNR2E473MSE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47000UF 20% 250V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 302 pcs Datuen fitxa LNR2E473MSE.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.937" Dia (100.00mm)
Series LNR Ripple Current @ maiztasuna baxua 21.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 25.44A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-7718
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.634" (41.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 10.000" (254.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47000µF