LNR1E333MSEN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNR1E333MSEN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 25V SCREW
Fitxak: LNR1E333MSEN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
LNR1E333MSENren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNR1E333MSEN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 25V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5965 pcs Datuen fitxa LNR1E333MSEN.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LNR Ripple Current @ maiztasuna baxua 6.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 7.13A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.500" (12.70mm) Altuera - Eserita (Max) 3.268" (83.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 33000µF eskaerak General Purpose