LNR1E473MSEN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNR1E473MSEN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47000UF 20% 25V SCREW
Fitxak: LNR1E473MSEN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
LNR1E473MSENren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNR1E473MSEN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47000UF 20% 25V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5102 pcs Datuen fitxa LNR1E473MSEN.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LNR Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 9.43A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.500" (12.70mm) Altuera - Eserita (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 47000µF eskaerak General Purpose