LNR1E224MSEN
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNR1E224MSEN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220000UF 20% 25V SCREW
Fitxak: LNR1E224MSEN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNR1E224MSENren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNR1E224MSEN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220000UF 20% 25V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1705 pcs Datuen fitxa LNR1E224MSEN.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series LNR Ripple Current @ maiztasuna baxua 18.9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 21.735A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.126" (28.60mm) Altuera - Eserita (Max) 4.843" (123.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 220000µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNR1E224MSE
LNR1E224MSE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220000UF 20% 25V SCREW