LNK2V122MSEFBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNK2V122MSEFBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNK2V122MSEFBN.pdf2.LNK2V122MSEFBN.pdf3.LNK2V122MSEFBN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
LNK2V122MSEFBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNK2V122MSEFBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNK Ripple Current @ maiztasuna baxua 5.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 7.7A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 2.874" (73.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1200µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNK2V123MSEJBB
LNK2V123MSEJBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Stockean: 640 pcs
Deskarga: LNK2V123MSEJBB.pdf
RFQ
LNK2V103MSEJBB
LNK2V103MSEJBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Stockean: 842 pcs
Deskarga: LNK2V103MSEJBB.pdf
RFQ
LNK2V122MSEF
LNK2V122MSEF
deskribapena: CAP ALUM 1200UF 20% 350V SCREW