LNK2V103MSEHBN
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNK2V103MSEHBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNK2V103MSEHBN.pdf2.LNK2V103MSEHBN.pdf3.LNK2V103MSEHBN.pdf
Stock egoera 951 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 951 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNK2V103MSEHBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNK2V103MSEHBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNK Ripple Current @ maiztasuna baxua 25.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 35.14A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 6.220" (158.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10000µF