LNK2V123MSEJ
NichiconNichicon
LNK2V123MSEJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNK2V123MSEJ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNK2V123MSEJ.pdf2.LNK2V123MSEJ.pdf3.LNK2V123MSEJ.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 656 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 656 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LNK2V123MSEJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNK2V123MSEJ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 656 pcs Datuen fitxa 1.LNK2V123MSEJ.pdf2.LNK2V123MSEJ.pdf3.LNK2V123MSEJ.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNK Ripple Current @ maiztasuna baxua 28.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 39.76A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-3169
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 5.906" (150.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 12000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 12000µF