LNC2V332MTEF
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2V332MTEF
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNC2V332MTEF.pdf2.LNC2V332MTEF.pdf3.LNC2V332MTEF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNC2V332MTEFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2V332MTEF fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1525 pcs Datuen fitxa 1.LNC2V332MTEF.pdf2.LNC2V332MTEF.pdf3.LNC2V332MTEF.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 13.6A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 19.04A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.646" (118.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3300µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3300µF