LNC2V332MSEG
NichiconNichicon
LNC2V332MSEG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2V332MSEG
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNC2V332MSEG.pdf2.LNC2V332MSEG.pdf3.LNC2V332MSEG.pdf
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LNC2V332MSEGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2V332MSEG fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1730 pcs Datuen fitxa 1.LNC2V332MSEG.pdf2.LNC2V332MSEG.pdf3.LNC2V332MSEG.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 14A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 19.6A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-8748
LNC2V332MSEG-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.126" (28.60mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3300µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3300µF