LNC2V392MSEH
NichiconNichicon
LNC2V392MSEH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2V392MSEH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNC2V392MSEH.pdf2.LNC2V392MSEH.pdf3.LNC2V392MSEH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LNC2V392MSEHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2V392MSEH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1376 pcs Datuen fitxa 1.LNC2V392MSEH.pdf2.LNC2V392MSEH.pdf3.LNC2V392MSEH.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 14.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 20.02A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-8750
LNC2V392MSEH-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.874" (73.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3900µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3900µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNC2V392MTEG
LNC2V392MTEG
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Stockean: 1452 pcs
Deskarga: LNC2V392MTEG.pdf
RFQ
LNC2V332MTEG
LNC2V332MTEG
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Stockean: 1456 pcs
Deskarga: LNC2V332MTEG.pdf
RFQ
LNC2V392MSEHBB
LNC2V392MSEHBB