LNC2V183MSEJ
NichiconNichicon
LNC2V183MSEJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2V183MSEJ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNC2V183MSEJ.pdf2.LNC2V183MSEJ.pdf3.LNC2V183MSEJ.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 727 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 727 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LNC2V183MSEJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2V183MSEJ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 727 pcs Datuen fitxa 1.LNC2V183MSEJ.pdf2.LNC2V183MSEJ.pdf3.LNC2V183MSEJ.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 39.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 54.88A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-8763
LNC2V183MSEJ-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 6.614" (168.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 18000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 18000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNC2V153MSEJBN
LNC2V153MSEJBN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Stockean: 640 pcs
Deskarga: LNC2V153MSEJBN.pdf
RFQ
LNC2V182MTEF
LNC2V182MTEF
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1800UF 20% 350V SCREW
Stockean: 2363 pcs
Deskarga: LNC2V182MTEF.pdf
RFQ
LNC2V183MSEJBB
LNC2V183MSEJBB
deskribapena: CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW