LNC2V182MSEF
NichiconNichicon
LNC2V182MSEF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2V182MSEF
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNC2V182MSEF.pdf2.LNC2V182MSEF.pdf3.LNC2V182MSEF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LNC2V182MSEFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2V182MSEF fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2511 pcs Datuen fitxa 1.LNC2V182MSEF.pdf2.LNC2V182MSEF.pdf3.LNC2V182MSEF.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 10.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 14.42A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-8743
LNC2V182MSEF-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 3.071" (78.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1800µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1800µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNC2V182MSEFBN
LNC2V182MSEFBN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1800UF 20% 350V SCREW