LNC2V182MTEF
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2V182MTEF
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNC2V182MTEF.pdf2.LNC2V182MTEF.pdf3.LNC2V182MTEF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNC2V182MTEFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2V182MTEF fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2363 pcs Datuen fitxa 1.LNC2V182MTEF.pdf2.LNC2V182MTEF.pdf3.LNC2V182MTEF.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 10.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 14.42A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 3.071" (78.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1800µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1800µF