LAS2G221MELA35
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAS2G221MELA35
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP IN
Fitxak: LAS2G221MELA35.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LAS2G221MELA35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAS2G221MELA35 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 27530 pcs Datuen fitxa LAS2G221MELA35.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LAS Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.24A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.426A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose