LAS2G560MELZ20
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAS2G560MELZ20
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP IN
Fitxak: LAS2G560MELZ20.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LAS2G560MELZ20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAS2G560MELZ20 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 41573 pcs Datuen fitxa LAS2G560MELZ20.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LAS Ripple Current @ maiztasuna baxua 450mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 517.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 56µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 56µF eskaerak General Purpose