LAS2G181MELB25
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAS2G181MELB25
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP IN
Fitxak: LAS2G181MELB25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
LAS2G181MELB25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAS2G181MELB25 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 26863 pcs Datuen fitxa LAS2G181MELB25.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series LAS Ripple Current @ maiztasuna baxua 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.0925A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 180µF eskaerak General Purpose