LAS2G101MELZ25
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAS2G101MELZ25
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP IN
Fitxak: LAS2G101MELZ25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LAS2G101MELZ25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAS2G101MELZ25 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 20269 pcs Datuen fitxa LAS2G101MELZ25.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LAS Ripple Current @ maiztasuna baxua 680mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 782mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-17518
LAS2G101MELZ25-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose