F110G807MFK
NichiconNichicon
F110G807MFK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F110G807MFK
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 800UF 20% 4V SMD
Fitxak: F110G807MFK.pdf
  • Mezua
F110G807MFKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F110G807MFK fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 800UF 20% 4V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6748 pcs Datuen fitxa F110G807MFK.pdf
Tentsioaren balioa 4V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.657" L x 0.476" W (16.70mm x 12.10mm) Tamaina / dimentsioa 0.658" L x 0.477" W (16.70mm x 12.10mm)
Series F11 Ripple Current @ maiztasun handia 6.3A @ 100kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak 493-3118-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.098" (2.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 800µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Nonstandard SMD 5 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 800µF eskaerak General Purpose