F110G107MDL
NichiconNichicon
F110G107MDL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F110G107MDL
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 4V SMD
Fitxak: F110G107MDL.pdf
  • Mezua
F110G107MDLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F110G107MDL fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 4V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4305 pcs Datuen fitxa F110G107MDL.pdf
Tentsioaren balioa 4V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.335" L x 0.209" W (8.50mm x 5.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.335" L x 0.209" W (8.50mm x 5.30mm)
Series F11 Ripple Current @ maiztasun handia 3.5A @ 100kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak 493-3121-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 20 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 100µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Nonstandard SMD 20 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose