PMEG100V080ELPDZ
NexperiaNexperia
PMEG100V080ELPDZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMEG100V080ELPDZ
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 8A CFP15
Fitxak: PMEG100V080ELPDZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
PMEG100V080ELPDZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMEG100V080ELPDZ fabrikatzailea Nexperia
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 8A CFP15 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 141329 pcs Datuen fitxa PMEG100V080ELPDZ.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 850mV @ 8A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea CFP15 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Alderantzizko berreskuratzea (trr) 10ns
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua TO-277, 3-PowerDFN
Beste izenak 1727-2692-1
568-13211-1-ND
Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 8A Surface Mount CFP15 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 8A Capacitance @ Vr, F 110pF @ 10V, 1MHz