PMEG100V080ELPDAZ
NexperiaNexperia
PMEG100V080ELPDAZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMEG100V080ELPDAZ
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 8A CFP15
Fitxak: PMEG100V080ELPDAZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
PMEG100V080ELPDAZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMEG100V080ELPDAZ fabrikatzailea Nexperia
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 8A CFP15 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 401659 pcs Datuen fitxa PMEG100V080ELPDAZ.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 850mV @ 8A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea CFP15 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Alderantzizko berreskuratzea (trr) 10ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-277, 3-PowerDFN
Beste izenak 1727-7346-2
PMEG100V080ELPDAZ-ND
Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 8A Surface Mount CFP15 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 8A Capacitance @ Vr, F 110pF @ 10V, 1MHz