PMEG10030ELPX
NexperiaNexperia
PMEG10030ELPX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMEG10030ELPX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 3A SOD128
Fitxak: PMEG10030ELPX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PMEG10030ELPXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMEG10030ELPX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 3A SOD128 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 199767 pcs Datuen fitxa PMEG10030ELPX.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 770mV @ 3A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea CFP5 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Alderantzizko berreskuratzea (trr) 8ns
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua SOD-128
Beste izenak 1727-2397-1
568-12696-1-ND
Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 3A Surface Mount CFP5 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 450nA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 3A Capacitance @ Vr, F 200pF @ 1V, 1MHz