PDZ5.1BGWX
NexperiaNexperia
PDZ5.1BGWX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PDZ5.1BGWX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena PDZ5.1BGWSOD123SOD2
Fitxak: PDZ5.1BGWX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
PDZ5.1BGWXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PDZ5.1BGWX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena PDZ5.1BGWSOD123SOD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3539507 pcs Datuen fitxa PDZ5.1BGWX.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 5.1V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 100mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series - Energia - Max 400mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-76, SOD-323
Beste izenak 1727-7708-2
PDZ5.1BGWX-ND
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 60 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 5.1V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2µA @ 1.5V
Produktu erlazionatuak
PDZ5.1B,115
PDZ5.1B,115
fabrikatzaileak: Nexperia
deskribapena: DIODE ZENER 5.1V 400MW SOD323
Stockean: 3232111 pcs
Deskarga: PDZ5.1B,115.pdf
RFQ
PDZ5.6B,115
PDZ5.6B,115
fabrikatzaileak: Nexperia
deskribapena: DIODE ZENER 5.6V 400MW SOD323