PDZ4.7BGWX
NexperiaNexperia
PDZ4.7BGWX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PDZ4.7BGWX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena PDZ4.7BGWSOD123SOD2
Fitxak: PDZ4.7BGWX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
PDZ4.7BGWXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PDZ4.7BGWX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena PDZ4.7BGWSOD123SOD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3642046 pcs Datuen fitxa PDZ4.7BGWX.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 4.7V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 100mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series - Energia - Max 400mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-76, SOD-323
Beste izenak 1727-7707-2
PDZ4.7BGWX-ND
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 90 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 4.7V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2µA @ 1V
Produktu erlazionatuak
PDZ5.1BF
PDZ5.1BF
fabrikatzaileak: Nexperia
deskribapena: DIODE ZENER 5.2V SOD323