PDZ5.6BGWJ
NexperiaNexperia
PDZ5.6BGWJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PDZ5.6BGWJ
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena PDZ5.6BGWSOD123SOD2
Fitxak: PDZ5.6BGWJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
PDZ5.6BGWJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PDZ5.6BGWJ fabrikatzailea Nexperia
deskribapena PDZ5.6BGWSOD123SOD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4699429 pcs Datuen fitxa PDZ5.6BGWJ.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 5.6V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 100mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series - Energia - Max 400mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-76, SOD-323
Beste izenak 1727-7770-2
PDZ5.6BGWJ-ND
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 50 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 5.6V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 2.5V