BZT52-B27J
NexperiaNexperia
BZT52-B27J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52-B27J
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 27V 590MW SOD123
Fitxak: BZT52-B27J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
BZT52-B27Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52-B27J fabrikatzailea Nexperia
deskribapena DIODE ZENER 27V 590MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2731487 pcs Datuen fitxa BZT52-B27J.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 27V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±1.85% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 590mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak 1727-8108-2
BZT52-B27J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 40 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 27V 590mW ±1.85% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 18.9V