BZT52-B2V7J
NexperiaNexperia
BZT52-B2V7J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52-B2V7J
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 2.7V 590MW SOD123
Fitxak: BZT52-B2V7J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BZT52-B2V7Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52-B2V7J fabrikatzailea Nexperia
deskribapena DIODE ZENER 2.7V 590MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 398924 pcs Datuen fitxa BZT52-B2V7J.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 2.7V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±1.85% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 590mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak 1727-8110-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Inpedantzia (Max) (Zzt) 83 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 2.7V 590mW ±1.85% Surface Mount SOD-123
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 20µA @ 1V