BZT52-B20J
NexperiaNexperia
BZT52-B20J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52-B20J
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 20V 590MW SOD123
Fitxak: BZT52-B20J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
BZT52-B20Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52-B20J fabrikatzailea Nexperia
deskribapena DIODE ZENER 20V 590MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3084256 pcs Datuen fitxa BZT52-B20J.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 20V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 590mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak 1727-8105-2
BZT52-B20J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 20 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 20V 590mW ±2% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 14V