BZT52-B18X
NexperiaNexperia
BZT52-B18X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52-B18X
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 18V 590MW SOD123
Fitxak: BZT52-B18X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BZT52-B18Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52-B18X fabrikatzailea Nexperia
deskribapena DIODE ZENER 18V 590MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 388604 pcs Datuen fitxa BZT52-B18X.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 18V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±2.22% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 590mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak 1727-7676-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Inpedantzia (Max) (Zzt) 20 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 18V 590mW ±2.22% Surface Mount SOD-123
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 12.6V