MPC8241LVR166D
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC8241LVR166D
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC82XX 166MHZ 357BGA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
44 pcs
  • Mezua
MPC8241LVR166Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC8241LVR166D fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC82XX 166MHZ 357BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2718 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 357-PBGA (25x25) Abiadura 166MHz
Series MPC82xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak SDRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 357-BBGA
Beste izenak 935316731557 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet - Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza PowerPC 603e Microprocessor IC MPC82xx 1 Core, 32-Bit 166MHz 357-PBGA (25x25) Core Prozesadorea PowerPC 603e