MPC823ZQ66B2T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC823ZQ66B2T
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MPC823ZQ66B2Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC823ZQ66B2T fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3492 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB USB 1.x (1)
Hornitzaileen gailuen paketea 256-PBGA (23x23) Abiadura 66MHz
Series MPC8xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 256-BBGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 95°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet 10 Mbps (1)
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak LCD, Video Deskribapen zehatza PowerPC Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 256-PBGA (23x23)